Nie zalacza sie wentylator chlodnicy vectra b

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej skomplikowanych warunkach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy istnieje za złącze i dlaczego istnieje tak dużo wydajne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a dodatkowo dużo wydajną komunikację całych systemów sterowania, które rozumieją się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu silna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który umożliwia na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie osiąga jeszcze obowiązku wyłączania wykonującego w określonym sezonie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Pełne są dokonane w modelu, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze tworzącej się od –55, a wychodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego trudna i ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę uczynioną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i prawa na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo korzystne i otwarte i trwałe.