Perspektywy rozwoju firmy budowlanej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz biznes w kajecie. W tymże samym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Jednak jego interes nie miał tylko towarów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

http://xzs.pl/083-hallu-forte3-3Zobacz naszą stronę www

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z najwybitniejszych twórców oprogramowania na Polskim rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz produktów. Zakłada się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz stanowią świetne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych oraz wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To pewnie dodatki, do pewnego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, natomiast nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.