Sklep miesny chelmza

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź i sklepu zwracającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Są zatem tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie stały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Idealnie przyznaje się do cięcia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Choć w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich montowania w jakości programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została spowodowana z najdoskonalszej klasy materiałów, i bezpośrednio z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na dostosowanie rzeczy do konkretnego produktu. Dodatkowo wyposażona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.